Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tara Reid

Herečka


Datum narození:   08.11.1975


Místo narození:    Wyckoff, New Jersey, USA

Znamení:   Štír

Životopis:  

Tara Reid, která byla doslova katapultována mezi hvězdy hitem " Prci, Prci, Prcičky ", je považována za jednu z nejslibnějších amerických filmových hereček. V současné době hraje sladce optimistickou bubenici, Melody Valentine, ve filmové verzi "Josie and the Pussycats", pokračuje v roli Vicky Lathum v kasovním trháku "Prci, prci, prcičky 2" a podílí se též na filmu "National Lampoon´s Van Wilder.".

Dalšími filmy, kde ji budeme moci vidět jsou thriller "Heaven´s Pond" a komedie "The Knots." Tara vyrostla ve městě Wyckoff v New Jersey a poté, co projevila neobvyklý talent pro herectví jí rodiče přihlásili na Profesionální Dětskou Hereckou Školu v New York City.

První důležitá role přišla v roce 1998, kdy se objevila v komedii bratrů Coenů "The Big Lebowski", kde hrála Bunny Lebowskou po boku Jeffa Bridgese. Následoval horor "Urban Legend", kde se úspěšně zhostila role moderátorky univerzitního rádia. Dalším filmem, kde jsme ji mohli vidět, byl film "Girl" a v neposlední řadě měla též malou, ale nezapomenutelnou roličku ve filmu " Nebezpečné známosti" .

Po úspěchu " Prci, Prci, Prcičky " . Tara účinkovala v dalších filmech jako např. "Body Shots" a "Around the Fire". Tara byla jednou z lákadel hvězdného obsazení filmu " Doktor T a jeho ženy " režiséra Roberta Altmana, kde si zahrála jednu z dcer Richarda Gera a byla poté též obsazena do amerického remaku francouzské komedie "Just Visiting", kde hrála po boku Jeana Reno.

    

      
        
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

marek

(užo!!!!, 26. 7. 2009 19:00)

je to čičinka

ty krávo :D

(med,, 9. 1. 2008 22:09)

jj to máš pravdu ( G@nsta ) to je kundička jako svin

hmm

(jirka, 5. 1. 2008 18:04)

je to kočka

Pochvala

(G@nsta, 23. 11. 2007 19:13)

heeeej to je Kunda mrtě moc a admin má pochvalu že jí tu má ;-)