Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paris Hilton

Co je lepší - být bohatý, nebo chytrý? Dědička milionů Paris Hilton (24) je bohatá, ale pěkně hloupá. Neví, že Londýn je ve Velké Británii a myslí si, že všichni v Evropě mluví francouzsky. Její odpovědi před soudem v Los Angeles vyvolávaly salvy smíchu. Snad nejhorší je to, že si nepamatuje ani jména některých svých přátel.

Bláznivá blondýna, která proslula utrácením za nesmysly a skandálním chováním, teď čelí obvinění, že loni v létě nechala do deníku New York Post poslat lživý článek, ve kterém se psalo, že ji modelka, herečka a producentka Zeta Graff (35) napadla v londýnském klubu Kabaret, škrtila ji a pokusila se jí ukrást jí náhrdelník za čtyři milióny dolarů a poté byla z klubu vyhozená ochrankou.

Graff, která kdysi chodila s tehdejším snoubencem Paris Hilton, dědicem řeckých rejdařů, Parisem Latsisem (26), tato tvrzení popírá. Prohlásila naopak, že se k ní v klubu Paris přitočila a pošeptala jí do ucha: "Jsi neskutečná mrcha a já tě zničím!" Když se Paris u soudu zeptali, jestli se to stalo v Británii, odpověděla: "Ne, bylo to v Londýně." Když jí její právník informoval, že Londýn je v Británii, řekla: "Jo takhle, Británie, no dobře."

A seznam hloupých odpovědí pokračuje. Paris vypověděla, že byla loni v létě v Evropě, ale neví, jestli článek vyšel i tam, protože je tam všechno francouzsky." Dále řekla: "Potkávám tolik lidí, že si ani nepamatuji jména některých svých přátel." Když se jí ptali na jméno jednoho jejího kamaráda, řekla: "Má takový podivný řecký jméno, jako Douglas."

Na otázku, jestli je pravda, že svého mluvčího pochválila v e-mailu za zveřejnění londýnské události v tisku, odpověděla: "Cokoli píšu v e-mailu, nic neznamená. Jsou to jen slova, která píšu."

Paris Hilton    Paris Hilton
Paris Hilton photos, wallpapers and biography 
Paris Hilton photos, wallpapers and biography
Paris Hilton photos, wallpapers and biography
Paris Hilton photos, wallpapers and biography
Paris Hilton photos, wallpapers and biography 
     
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bááárbie

(Brácha:D:D:D, 1. 1. 2009 21:07)

Jako v laku vykoupaná bárbína....

paris

(poli, 7. 8. 2007 14:42)

paris je sexy stripterka a pearcing v piči

hustýýýýýýý

(koza, 6. 8. 2007 16:57)

no máš to tu hezkýýýýýýýýýý!!!! kolik ti je???

Super!

(Aninka, 22. 7. 2007 22:42)

Uplně bomba stránky,jsem nadšená!!!Jen tak dál;o)

čukyna...

(Tereza, 10. 1. 2007 13:00)

Nelíbí se mi chci tam punk a nic jiného jinak to jsou docela solidní stránky...jen tak dál

No jo, no...!

(Romča03, 1. 12. 2006 15:37)

Sice je to blbá holka,aledíky ní je v šoubyznysu prrrrdel!