Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alexis Bledel

 

Datum narození: 16.září 1982
Místo narození:
Houštin, Texas
Celé jméno:
Kimberly Alexis Bledel

Životopis:
Poté, co Alexis strávila několik let před objektivem jako modelka, přijala v roce 2000 roli v seriálu Gilmorova děvčata, což je také její televizní debut.

Když jí bylo osm let, rodiče ji povzbuzovali, aby si vyzkoušela divadlo, v naději, že to jejich dceři pomůže překonat nesmělost. A tak si zahrála v 'Čarodějovi ze země Oz', 'Našem městě' i v 'Aladinovi'. Později získala další zkušenost jako malá modelka místního nákupního střediska. Svoji pravou modelingovou kariéru začala ještě na střední škole. Poté díky tomuto zájmu procestovala celé Tokio, Milán, New York a Los Angeles. Po odabsolvování se zapsala na NYU. Na jaře roku 2000 byla vybrána do role Rory a začala natáčet pilotní díl.
Když nepracuje, věnuje se psaní, fotografování, chození do kina a svojí rodině.

    
  
    
    


Ta Alexis je prostě super herečka co? =o*
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mumiiiiiiiinnnnneeeeeek

(mumineek, 8. 3. 2011 16:49)

jo no penize a nebo mit taky slavny rodice jinak to nechapu.... :D nekdy me to pride az naspravedlivy.. :D ale ji to hafo slusii a gilmorky to je nejlepsi serial..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahojánkyy

(elíí, 14. 2. 2009 21:35)

mno jo dneska může být slavnej už kdokoli!!! mnojen mít prachy!! i krása se dá koupit takže nic není problém!! ale ona je od přírody!! :D

uch

(lůjk, 6. 10. 2007 16:48)

Není problém být mladá a pěkná

www.cmulika.estranky.cz

(www.cmulika.estranky.cz, 1. 6. 2007 16:01)

tak to som ja....si pozrite!!!!papap a komentar nezabudnite